Kurdwanów

Najszybsze i najbardziej profesjonalne pogotowie elektryczne na Kurdwanowie to my! Zadzwoń i przekonaj się! Błyskawiczny przyjazd, skuteczna naprawa i fachowa porada – taki jest nasz koncept na Twoją elektrykę.

Działamy według zasady 3B, czyli…

B1 - błyskawicznie przyjeżdżamy na wskazany adres na danym osiedlu w Krakowie, w tym również na Kurdwanowie. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej Elektro-KONCEPT i umówić się ze specjalistą. 
B2 - bezpiecznie i w pełni profesjonalnie wykonujemy wszelkie usługi elektryczne, w tym naprawę usterek i awarii, pomiary elektryczne oraz kompleksową obsługę podczas remontów, przeróbek i modernizacji instalacji elektrycznych.
B3 - bez problemów na przyszłość – wszyscy pamiętają słynny program o usterkach ośmieszający pseudo ekspertów specjalizujących się w rozmaitych naprawach. Po wizycie naszych fachowców jedyne uczucie, jakie pozostanie to stuprocentowe zadowolenie i awaria elektryczna usunięta w sposób szybki, bezpieczny i z długotrwałym efektem.

Czy Kurdwanów Nowy, czy Kurdwanów Stary…

… nie pozwalamy elektryce na żadne wagary. Zaskoczył Ciebie nagły brak zasilania, wypadające kontakty bądź inne awarie związane z elektryką? Poszukujesz elektryka w Twojej okolicy, który w szybki sposób rozwiąże Twoje problemy? Już nie musisz szukać. 
Osiedle Kurdwanów jest nam równie dobrze znane, jak wszelkie zagadnienia z dziedziny elektryki. Bez problemów jesteśmy w stanie dojechać pod każdy wskazany adres. Przejeżdżając obok poszczególnych budynków mieszkalnych i deweloperskich mijamy naszych zadowolonych Klientów, którzy są najlepszą rekomendacją naszej pracy. 
Jednakże, nie poprzestajemy na pochwałach. Permanentnie poszerzamy swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach w celu dostarczenia mieszkańcom każdego osiedla w Krakowie najwyższej jakości usług z zakresu elektryki. Czekamy na Twój telefon - jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!