Borek Fałęcki – Łagiewniki

Elektryka zawodzi? A może właśnie budujesz bądź remontujesz swoje M4 na Łagiewnikach lub Borku Fałęckim i potrzebujesz fachowca do wykończenia instalacji elektrycznej? Nie mogłeś lepiej trafić. Rozwiążemy każdy problem związany z elektryką.

Fachowa porada i solidne wykonanie

To dwie z wielu naszych zalet. Elektryka to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Dlatego też, każde zlecenie traktujemy wyjątkowo i indywidualnie bez względu na wielkość danej usługi do zrealizowania. Priorytetowe dla nas jest wykonanie bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego serwisu elektrycznego, a co za tym idzie zadowolenie Klienta. 
Nasi fachowcy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie są zaprzeczeniem ogólnie głoszonej pogłoski, że najlepsi specjaliści w Polsce wyjechali za granicę do pracy. Gwarantujemy, że jest to jedynie plotka, przynajmniej jeżeli chodzi o Kraków, a w tym takie obszary, jak Borek Fałęcki i Łagiewniki. 
Specjalizujemy się zarówno w naprawie wszelkiego rodzaju usterek elektrycznych, jak również w pomiarach elektrycznych, konserwacji instalacji elektrycznych, poradnictwie z zakresu dbania, serwisowania oraz podłączania sprzętu elektrycznego oraz wielu wielu innych zleceń z dziedziny elektryki.

Przykazanie elektryka dobrego – dbaj o Klienta swojego

Mieszkańcy Dzielnicy IX w Krakowie nie muszą modlić się, by trafić na dobrego elektryka. Wystarczy zadzwonić bądź napisać wiadomość e-mail do Elektro-KONCEPT, a gwarantujemy pełen zakres usług elektrycznych w Państwa domach. 
Po wcześniejszym umówieniu się z naszym ekspertem dojeżdżamy na dogodną dla Państwa godzinę i wskazany adres. Zdajemy sobie sprawę, że usterki elektryczne pojawiają się zazwyczaj w najmniej odpowiednich chwilach, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze. Najważniejszy dla nas jest Klient. 
Mieszkach w Borku Fałęckim lub Łagiewnikach i poszukujesz dobrego elektryka? Nie wahaj się, zadzwoń do nas! Gwarantujemy 100% satysfakcji.