Swoszowice

Usterka? Remont? Wykończenie nowego domu? Potrzeba kogoś dobrego od instalacji elektrycznych w Swoszowicach? Rozwiązaniem na to są dwa słowa – Elektro– KONCEPT. Ty masz problem, a my niezbędną wiedzę, by go rozwiązać, a zatem tworzymy idealny zespół.

Zgasło światło? Nie potrzeba tu magika, a dobrego elektryka

W zawodzie elektryka po pierwsze, najważniejsza jest zdobyta w teorii i praktyce wiedza, po drugie, pasja i zaangażowanie do wykonywania tego zawodu. Wierzymy, że tylko w tym połączeniu można osiągnąć sukces. Dlatego też, w naszej Firmie pracują jedynie specjaliści spełniający powyższe warunki. 
Dobrze wykonane prace instalacji elektrycznych powinny być wykonane nie tylko w sposób szybki, ale również usunięte skutecznie i trwale. Pracujemy tak, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i długookresową funkcjonalność urządzeń elektrycznych. 
Jako profesjonaliści w swojej branży, dysponujemy wszelkim potrzebnym sprzętem do naprawy usterek, konserwacji czy modernizacji instalacji elektrycznych oraz rozmaitych zamienników, co przyśpiesza czas danej interwencji.

Swoszowice mają profesjonalną pomoc w elektryce

Nasza Firma działa na terenie całego Krakowa i w okolicach, w tym również w dzielnicy X – Swoszowicach słynących z pięknych, jednorodzinnych domków. 
Zapewniamy bogaty wachlarz usług z zakresu elektryki. Przy budowie nowego obiektu pomagamy w wykończeniu instalacji elektrycznych, natomiast w już stojących budynkach w konserwacji lub modernizacji urządzeń elektrycznych oraz w rozmaitych awariach elektrycznych. 
Dostosowujemy się do potrzeb naszego Klienta. Staramy się uzgodnić najbardziej dogodny termin interwencji elektrycznej. Cechujemy się solidnością, profesjonalizmem, szybkością działania oraz dobrą radę w każdej sprawie dotyczącej elektryki. 
Mieszkańców Swoszowic zapraszamy do współpracy!