Rynek Główny – centrum

Straszna awaria elektryczna po naszej wizycie będzie, jak historyjka komiczna. Montaż, naprawa, modernizacja, pomiary elektryczne – wszystko związane z elektryką wnet rozwiążemy. Dobry elektryk na Rynku Głównym w Krakowie to my!

Dramatyczny kłopot elektryczny…

… to dla Elektro-KONCEPT żaden problem gigantyczny. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wszelkich awarii elektrycznych, zarówno tych małych i szybkich naprawach niewielkich usterek, jak również pełnego wykończenia instalacji elektrycznych w nowych budynkach. 
Gwarantujemy specjalistyczną poradę i naprawę awarii. Posiadamy bogate zaplecze wiedzy teoretycznej zdobytej podczas edukacji zawodowej oraz praktycznej zdobytej w ciągu pracy zawodowej. Możemy pochwalić się wieloma skutecznie zakończonymi zleceniami oraz zadowoleniem naszych Klientów. 
Jednym słowem działamy efektywnie, profesjonalnie oraz błyskawicznie. Dojeżdżamy z prędkością światła do wskazanego miejsca w każdej dzielnicy na terenie Krakowa.

W indeksie studenckim z elektryki nasi Klienci daliby nam 5!

Fachowcy w Elektro-KONCEPT są jak najpilniejsi studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego mieszczącego się na Ruczaju. Każde zlecenie – kolokwium zaliczają na piątkę z wyróżnieniem, a ze swoją pracą nie czekają na ostatnią chwilę, tylko wykonują każde zadanie najszybciej, jak to możliwe. Chcąc być najlepszymi z najlepszych ekspertów w pracach na instalacjach elektrycznych ciągle udoskonalamy posiadane już umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych. 
Każdą awarię elektryczną usuwamy w sposób szybki i fachowy, dzięki czemu mieszkający w pobliżu Zakrzówka grilla organizują jedynie dla relaksu, a nie by posiedzieć przy świetle, bo w domu elektryka wysiadła. 
Mieszkasz na osiedlu Ruczaj, prowadzisz tutaj firmę, a może budujesz dom bądź chcesz zmodernizować starą instalację elektryczną? – Zadzwoń do nas i umów się z naszym fachowcem na odpowiedni dla Ciebie termin.